Právě je úte 17. črc 2018 18:44:04
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

8-diskové a 10-diskové modely řady AS50/51

Novinky ze světa ASUSTOR NAS

8-diskové a 10-diskové modely řady AS50/51

Příspěvekod Asustor.CZ » čtv 05. úno 2015 13:32:47

ASUSTOR uvádí čtyři nové věžové modely řady AS50/ 51 určené zejména pro malé a střední firmy

ASUSTOR přidává 4 nové modely, které jsou vybaveny nejnovějšími Intel Celeron CPU. Nové NAS servery nesou označení AS5008T, AS5010T, AS5108T a AS5110T. Všechny modely jsou Citrix a Hyper-V ready. 8-diskové modely poskytují až 48 TB úložného prostoru, zatímco 10-diskové modely poskytují až do 60TB. Všechny modely jsou dodávány s operačním systémem ADM 2.3, který poskytuje kompletní obousměrnou podporu zálohování a nepřeberné množství doplňkových aplikací, které odpovídají potřebám profesionálů pro ukládání a zálohování dat v malých a středních podnicích.

Obrázek

Modely AS5008T a AS5010T jsou poháněny nejnovějšími Intel Celeron 2.41GHz dual-core procesory s 1GB SO-DIMM DDR3L paměti, zatímco modely AS5108T a AS5110T jsou vybaveny Intel Celeron 2,0 GHz quad-core procesory s 2GB SO-DIMM DDR3L paměti. Všechny modely také podporují hot-swapping pevných disků a vytváření svazků RAID (Single, JBOD, RAID 1/5/6/10 + Hot Spare) poskytující bezpečnou ochranu pro všechna data v systému. AS5108T a AS5110T jsou navíc vybaveny LCD panely, což umožňuje uživatelům spouštět inicializaci systému a rychle zobrazit základní informace o systému. Kromě toho AS5108T a AS5110T mají nově zámky diskových zásobníků s cílem pomoci uživatelům zabránit nechtěnému uvolnění pevných disků za provozu. Jejich design s plochou hlavou zámku zajišťuje, že uživatelé nebudou potřebovat žádné speciální nástroje, pouze jednoduchý plochý šroubovák.

Všechna zařízení ASUSTOR NAS přicházejí s exkluzivním ADM operačním systémem.Nejnovější verze ADM (ADM 2.3) je k dispozici s novým rozhraním, které poskytuje jedinečnou přihlašovací obrazovku, kterou si uživatelé mohou přizpůsobit podle svých osobních preferencí a corporate identity. Také nová podpora pro SMB 2,0 účinně zvyšuje celkový výkon o 30% -50%. Nové NAS servery nabízejí bezproblémovou změnu kapacity z menší na vyšší, pokud to obchodní růst bude vyžadovat. Uživatelé jednoduše vyjmou své stávající pevné disky a vložením do nového systému získají okamžitý přístup ke svým datům. To zjednodušuje správu pro IT profesionály, protože vytváří minimální prostoje a zároveň odstraňuje potřebu učit se nový operační systém. ASUSTOR také nabízí on-line rozšíření kapacity, kde mohou uživatelé vyměnit své stávající pevné disky za disky s větší kapacitou. To vše se děje za chodu systému on-line. Kromě toho ASUSTOR představil svoji exkluzivní MyArchive technologii, která umožňuje uživatelům používat pevné disky jako výměnné úložiště. Uživatelé si mohou vyhradit až 2 diskové pozice pro účely MyArchive a získat neomezenou kapacitu novým a inovativním způsobem.

ASUSTOR také přidal řadu praktických funkcí pro podnikové uživatele. Mezi tyto funkce patří přenosový protokol TFTP, proxy připojení serveru a ACL pokročilé řízení oprávnění k souboru. Kromě toho mohou uživatelé také použít App Central pro stažení a instalování aplikací zdarma. Aplikace, které jsou k dispozici na App Central jako např. poštovní server, Antivirus, Dropbox, Google Drive, a HIDRIVE umožňují firemním uživatelům vytvářet vlastní a komplexní cloudové úložiště se skvělým poměrem ceny a výkonu. Všechna zařízení ASUSTOR NAS přichází se zárukou 3 roky a jsou k dispozici u všech globálních prodejců.
Asustor.CZ
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 14. lis 2013 15:51:10

Zpět na Novinky a aktuality

 • Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
  Můžete odpovídat v tomto fóru
  Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
  Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
  Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
 • Kdo je online

  Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron