Právě je úte 25. črc 2017 5:41:59
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

NAS jako přehravač videa offline - jak pracovat se soubory

Informace o ASUSTOR NAS Series AS50

NAS jako přehravač videa offline - jak pracovat se soubory

Příspěvekod Marvout » čtv 20. srp 2015 14:12:24

Zdravím všechny,
pořídil jsem Asustor AS5002T jako náhradu přehrávače videí Popcornhour A-110 (mimochodem, který i po 7 letech provozu spolehlivě funguje a přehraje téměř vše). Nepotřebuji NAS, nevyužívám žádné funkce, které to nabízí a důvodem, proč jsem vybral tohle je možnost připojit 5x USB a navíc vložit v případě uvedeného typu dva disky dovnitř (mám vložený zatím jeden). NEMÁM to připojené ani do lokální sítě ani do internetu a používám to s XBMC pouze jako přehrávač videí. A teď následuje naprosto stupidní dotaz, který potřebuji vyřešit. Jak se mám dostat na ten vnitřní disk? U Popcornhour jsem se prostě přes USB připojil s notebookem a s připojenými dalšími externími disky jsem si mohl kopírovat nebo přesunovat soubory dle libosti. Bohužel s Asustorem se takto nepropojím. Tak jsem zkusil propojit se napřímo síťovým kabelem, ale ani ň. Ideálně bych potřeboval docílit rychlého připojení tak, že na notebooku uvidím Asustor s jeho vnitřním diskem a k němu připojených 5 externích disků, abych mohl udělat pořádek. Ano, kdybych ten NAS připojil do sítě, tak se na něj dostanu i z notebooku, ale to bych ty soubory posílal wifinou, což by trvalo věčnost. To rozhodně není rychlé připojení.
Měl by někdo nějaké jednoduché řešení tohoto "problému"? Za rady předem děkuji.

Rozšíření:

Zkoušel někdo propojit NAS s počítačem pomocí eSATA kabelu s redukcí na USB? Lze to použít?
Marvout

Zpět na Series AS50

• Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
    Můžete odpovídat v tomto fóru