Právě je sob 18. srp 2018 9:01:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

ADM verze 2.5 uvolněn pro všechny modely Asustor

Novinky ze světa ASUSTOR NAS

ADM verze 2.5 uvolněn pro všechny modely Asustor

Příspěvekod Asustor.CZ » stř 14. říj 2015 14:32:09

ASUSTOR oznámil uvolnění ASUSTOR Data Master (ADM) 2.5 pro všechny uživatele NAS serverů ASUSTOR. ADM 2.5 nabízí řadu vylepšených základních funkcí a nových aplikací včetně funkce SCSI LUN snapshot pro virtuální úložiště, rychlé a flexibilní vnitřní zálohování a síťový koš pro sdílené složky. Kromě toho mohou uživatelé stáhnout z centra aplikací nově přidanou aplikaci Syslog server, nástroj pro správu, který zvyšuje produktivitu pro správce sítě a aplikaci DataSync pro Microsoft OneDrive, ktera synchronizuje služby Microsoft OneDrive se servery ASUSTOR.

iSCSI LUN snímky

ADM 2.5 nabízí nově přidanou funkci iSCSI LUN snapshot a správce snímků. Technologie snapshot od ASUSTORu poskytuje téměř okamžité vytvoření snímků. Tím se ušetří značné množství času a úložné kapacity v porovnání s tradičními LUN zálohami. V případě poškození souborů jednoduché a intuitivní rozhraní umožňuje administrátorům rychle obnovit data, dokončit obnovu po havárii v nejrychlejším možném čase a poskytuje nepřetržitý servis. Navíc manažer snímků pomáhá uživatelům prohlížet, spravovat a obnovit až 256 snímků, které mohou být vytvořeny pro každý LUN.

Interní zálohování

Použití vnitřní zálohovací funkce umožňuje uživatelům plně využívat vysokorychlostní připojení přes rozhraní SATA 6Gbps k zálohování dat na pevné disky MyArchive. Nezáleží na tom, jestli jde o důvěrná data nebo nebo archivaci nahraných video souborů, to vše může být předem naplánováno pro zálohu na pevné disky MyArchive a následně uloženo na bezpečném místě, což poskytuje neomezenou expanzi a off-site zálohování.

Rozšířený mechanizmus pro síťový koš

Soubory, které jsou přesunuty do koše, zachování jejich původní strukturu složek, což umožňuje větší pohodlí, když uživatelé potřebují vyhledávat již smazané soubory. Jednoduché obnovení jedním klikem obnoví vybrané soubory do jejich původního adresáře a zároveň pohodlně zachovává všechny vlastnosti a nastavení oprávnění. Konfigurace naplánovaného vyprazdňování koše umožňí vašemu serveru pravidelné vyprázdnění koše a tím i uvolnění skladovací kapacity. Uživatelů, kteří se obávají nechtěného odstranění souborů, tato pravidla pro filtrování mohou povolit určité typy souborů, které mají být zachovány, což umožňuje trvalé odstranění těchto typů souborů určených správcem systému.

Syslog server

Syslog Server centrally aggregates system logs that are spread out over various network devices for storage and management. Syslog Server also integrates with the NAS’s Instant Notification function, allowing administrators to receive e-mails or SMS notifications when specified events occur, in order to quickly employ appropriate measures.

Syslog Server podporuje standardní protokoly Syslog a umožňuje centrálně agregovat protokoly systému, které jsou rozprostřeny po různých síťových zařízeních pro ukládání dat a správu. Kromě toho je Syslog server integrován s funkcí okamžitého oznámení, což umožňuje administrátorům přijímat e-maily nebo SMS upozornění při výskytu specifikovaných události, aby se rychle udělala vhodná opatření.

Většina síťových zařízení poskytují pouze omezený počet systémových logů. Pokud se vyskytne problém, někdy je nedostatek historických údajů potřebných pro příslušnou analýzu. Syslog server poskytuje funkci automatické archivace logů , která archivuje protokoly v závislosti na velikosti, počtu a času. Archivované protokoly jsou pohodlně přístupné spolu se zachováním posledních 3 archivovaných protokolů pro snadné a rychlé prohlížení. Pokročilé vyhledávací funkce mohou být také použity k nalezení požadovaného protokolu pro zvýšení účinnosti údržby sítě.

DataSync pro Microsoft OneDrive

Instalace aplikace Onedrive na ASUSTOR NAS umožní uživatelům kombinovat služby cloudového úložiště se svým osobním úložištěm. Podporované režimy přenosu zahrnují nahrávání / stahování z NASu na Microsoft onedrive a režim obousměrné synchronizace, což pomáhá splnit různýé potřeby včetně zálohování dat, sdílení dat a vzdáleného přístupu.
Asustor.CZ
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 14. lis 2013 15:51:10

Zpět na Novinky a aktuality

 • Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
  Můžete odpovídat v tomto fóru
  Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
  Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
  Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
 • Kdo je online

  Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron