AiVideos - kino ve vaší dlani

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: AiVideos - kino ve vaší dlani

AiVideos - kino ve vaší dlani

Příspěvek od Asustor.CZ » čtv 05. úno 2015 13:40:17

AiVideos vám přináší plynulý mobilní video zážitek. Projděte si kolekci videí na NAS, aniž byste museli čekat na dlouhé stahování. Užijte si s vysokým rozlišením 1080p video streaming pouhým jedním kliknutím.
Můžete si dokonce vybrat vícejazyčné titulky a více zvukových kanálů a filmy v různých jazycích, tedy kino ve svém mobilním zařízení.

Obrázek

Stručné a rafinované rozhraní vás provede dvěma hlavními funkcemi. Media Explorer umožňuje procházet a hledat multimediální soubory na NAS pomocí známé adresářové struktury, takže vše je intuitivní a jednoduché.
TV nahrávání umožňuje zobrazit soubory jako miniatury s názvy souborů, což vám umožní snadno najít programy, které chcete zobrazit. Kliknutím na programy vám umožní okamžitě přehrávat programy ve vysokém rozlišení prostřednictvím webového prohlížeče a můžete také použít oblíbené programy. Nedávno sledované a nedávno přidané možnosti, které vám pomohou hledat programy

Obrázek

Více zde:
http://www.asustor.com/admv2?type=4&subject=19&sub=97&lan=cs#content

Nahoru

cron